RAZÍTKO E-MARK

E-MARK

ELEKTRONICKÉ RAZÍTKO E-MARK
 
Na trh přivádíme revoluční novinku – elektronické plně barevné razítko. Tiskne vše, na co jen pomyslíte.
Potřebujete vygenerovat QR kód (uk.č. 2), čárový kód, automatické číslování, datum, čas nebo snad vytisknout fotografii (uk.č. 1) a logo Vaší společnosti?!

 

 

To vše E-mark dokáže, a mnohem víc!
Jedná se o multifunkční elektronické mobilní značící zařízení, jenž nabízí barevný otisk v neomezených vzorech a variantách. Tak řekněte sami, razítko nebo tiskárna?!

 

Příslušenství? 

K tisku E-mark využívá speciálně navrženou CARTRIDGE, která je schopna pomocí tří základních barev vytisknout téměř cokoli v jakékoli barvě. Dalším užitečným příslušenstvím je jeho pouzdro.

POUZDRO, které chrání i před sebemenším škrábnutím. Celé razítko drží naživu spolehlivá baterie, díky níž dokáže být E-mark stále v provozu. A to až 4,5 hodiny. E-mark Vás tedy nikdy nezklame. Můžete jej totiž použít i OFFLINE.

Jdeme s dobou!
   

Součástí balení je také bezplatná aplikace, jenž nabízí komplexní možnosti vytváření individuálních a jedinečných otisků.


Odkaz na software pro E-mark: https://emark.colop.com/about-e-mark/software-app/ 
Aplikace zdarma ke stažení na Google Play (Andoid 5.0) a iOS (iOS 11)

Všestranné využití!

Jak E-mark objednat?

Stačí kliknout na tlačítko

 

Při žádosti o více informací se na nás neváhejte obrátit. E-mailová adresa pro komunikaci ohledně multifunkčního razítka: podpora@svetrazitek.cz 

GRAPP CZ, s.r.o., V Novém Hloubětíně 874/12, 190 00 Praha 9 - Hloubětín, Česká Republika